Zapraszamy do Żarnowskiej koło Łeby. Oferujemy tanie pokoje i noclegi w Żarnowskiej, która jest oddalona od Łeby o 3 km. Żarnowska to ostatnia miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Łeby, po drugiej stronie Jeziora Łebsko. Z uwagi na położenie w obrębie Narodowego Parku Słowińskiego, panuje tutaj doskonały mikroklimat, który pozwala na wypoczynek z dala od zgiełku i gwaru miasta. Atrakcją miejscowości jest pomost i dostęp do jeziora, oddalony od Bursztynowego Dworku o 5 minut drogi. Jezioro sprzyja uprawianiu sportów, takich jak windsurfing i kitesurfing.

Gwarantujemy wypoczynek w komfortowych warunkach, czystych pokojach z łazienkami. Goście mogą czuć się swobodnie, dzięki małej ilości pokoi. W domu panuje  przyjazna atmosfera, szczególnie sprzyjające okoliczności są dla rodzin z dziećmi, z uwagi na dużą przestrzeń zieleni przed domem, plac zabaw dla dzieci, z huśtawkami, ślizgawką, trampoliną, miejscem do gry w piłkę. Na naszej posesji w Żarnowskiej znajduje się bezpłatny parking, który pomieści auta wszystkich Gości.

Żarnowska koło Łeby jest miejscowością turystyczno-letniskową, która rozwija się z roku na rok, tym samym przyciągając nowych turystów. Znajduje się w niej kościół, obok poniemiecki cmentarz, jest też baza gastronomiczna.